• برای استفاده از خدمات پی استار شرایط سنی وجود دارد؟

  هر فردی تنها با داشتن کارت بانکی به نام خود میتواند از خدمات پی استار استفاده کند و استفاده از پرداخت یار پی استار هیچ گونه محدودیت سنی ندارد.
  شامل درگاه پرداخت، استار شاپ، صفحه پرداخت شخصی، فروشگاه ساز شارژ و‌... می‌شود.

 • روند ثبت‌نام و فعال‌سازی حساب‌کاربری در پرداخت یار پی استار ‌چگونه است؟

  برای ثبت‌نام درسایت پی استار ابتدا فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید. ورود به پنل کاربری نیازمند تایید آدرس ایمیل شماست. ایمیلی شامل لینک تائید برای شما ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، آدرس ایمیل شما تائید می‌شود. پس از ورود به سایت در بالای سایت دو گزینه برای تایید حساب کاربری و شماره موبایل نمایان میشود. برای تایید شماره موبایل خود روی گزینه تایید شماره موبایل کلیک کرده و کد تاییدیه دریافتی را وارد و تایید کنید.برای تایید حساب کاربری خود نیز روی گزینه تایید حساب کاربری کلیک نموده و فرم مربوطه را با دقت و کامل پر نمایید و در انتها تصویر اسکن رنگی اصل شناسنامه و کارت ملی خود را نیز پیوست نمایید. پس از ارسال، مدارک و اطلاعات شما توسط کارشناسان پی استار بررسی‌شده و نتیجه ی آن از طریق تیکت به اطلاع شما می‌رسد.

 • کارمزدهای پی استار چند درصد می‌باشد؟

  به پاس قدردانی از اعتماد نخستین کاربران پرداخت یار پی استار استفاده از این درگاه پرداخت برای آنها رایگان خواهد بود. به این دلیل درحال حاضر و تا مدت محدود کاربرانی که مراحل ثبت نام را بطور کامل طی کنند، خدمات پرداخت یار پی استار را کاملا رایگان دریافت میکنند و هیچ گونه کارمزدی از این کاربران دریافت نمی‌شود.

 • چگونه می‌توانم درگاه پرداخت دریافت کنم؟

  پس از فعال‌سازی حساب کاربری در منو سمت راست گزینه‌ی درگاه‌های پرداخت برای شما قابل‌ مشاهده است روی آن کلیک کرده و سپس روی گزینه درخواست درگاه پرداخت کلیک نمایید. در این قسمت فرم را تکمیل کرده و ارسال نمایید. پس از ارسال اطلاعات سیستم به شما یک کد پین منحصر به فرد میدهد. میتوانید با مراجعه به صفحه افزونه های پی استار ار طریق این لینک افزونه مورد نظر را دریافت نمایید ویا با استفاده از نمونه کدهای موجود در صفحه افزونه ها درگاه خود را توسعه دهید.

 • چگونه می‌توان از درگاه پرداخت پی استار در وبلاگ استفاده کرد؟

  برای استفاده از درگاه پرداخت پی استار در وبلاگ میتوانید از دکمه پرداخت استفاده کنید. برای اینکار در منو سمت راست روی فروش نامحدود کلیک کرده و سپس وارد بخش دکمه پرداخت شوید. اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و کد دریافت شده از سوی پی استار را در بخشی از وبلاگ که قابلیت خواندن کد HTML را دارد وارد کنید.

 • امکان دریافت چند درگاه پرداخت از پرداخت یار پی استار وجود دارد؟

  محدودیتی در زمینه‌ی تعداد درگاه پرداخت وجود ندارد و شما می‌توانید با ایجاد یک حساب کاربری در سایت پی استار، به تعداد نیاز خود درگاه دریافت کنید.

 • تسویه‌حساب در پی استار به چه صورت است؟

  در سایت پی استار دو روش برای تسویه حساب وجود دارد روش کارت به کارت و پایا. تسویه حساب ها از در پی استار به صورت آنی انجام میشود اما واریز وجه به حساب کاربر ممکن است بین پنج دقیقه تا 24 ساعت زمان ببرد. به صورت دقیق تر سقف انتقال کارت به کارت ۳ میلیون تومان و برای انتقال پایا و ساتنا ۱۵۰ میلیون تومان در روز می باشد. تسویه حساب پایا با توجه به شرایط خاص بانک مرکزی، فقط در بازه های زمانی تعیین شده توسط بانک مرکزی انجام می‌شود طبق آخرین اطلاعیه بانک مرکزی انتقالات سامانه پایا صرفا یک بار در روز و در روزهای غیرتعطیل رسمی و در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ انجام می شود. پرداخت های پایا روزهای تعطیل در اولین روز غیر تعطیل رسمی انجام خواهد شد. تیم پی استار به محض دریافت درخواست شما تسویه حساب را انجام میدهند اما ممکن است به دلیل محدودیت های ذکر شده مبلغ با مقداری تاخیر به حساب شما واریز شود. لازم به ذکر است تسویه حساب پایا هیچ کارمزی ندارد ولی تسویه به روش کارت به کارت شامل 500 تومان کارمزد میشود.

 • شماره شبا چیست و چگونه میتوان آن را دریافت کرد؟

  شناسه بانکی ايران که به اختصار شبا ناميده می‌شود ، شماره‌ای است 24 رقمی که يک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ايران مشخص می‌کند. در وب‌سایت بانک‌ها یک بخش برای تبدیل شماره حساب به شماره شبا در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت بانک مورد نظر خود، شماره شبای حساب خود را دریافت نمایید.