روند شکل گیری پی استار از سال 1392 و با ایده درگاه پرداخت واسط شروع گردید و از سال 1394 تا 1396 طرح اولیه پیاده سازی و اجرا شد و وارد بازار شد از سال 1397 پس از ارائه سرویس به مشتریان و ارتباط با مشتریان مختلف محصولات دیگری از جمله کیف پول، فروش در شبکه اجتماعی و... به سرویس های پی استار اضافه گردید.
از 1398 پس از چالش های مختلف درگاه واسط و هم چنین ارائه مستندات جدید شاپرک مبنی بر پرداخت یاری تیم پی استار تصمیم به تغییر پلتفرم از درگاه واسط به پلتفرم پرداخت یاری گرفت و به لطف خداوند تا به امروز توانسته این سرویس را به بهترین صورت اجرا کند و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
تیم پی استار تا به امروز چالش ها و مراحل مختلفی را طی نموده است و در حال حاضر در مرکز نوآوری دانشگاه خواجه نصیر مستقر است.

about-us

سامانه الکترونیکی پی استار ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود واریز نمایید.
یکی دیگر از خدمات سامانه الکترونیکی پی استار ارائه درگاه پرداخت به وب سایت ها و تضمین خرید کاربران می باشد ، که مدیران سایت ها می توانند با عضویت در پی استار و دریافت پذیرندگی به آسانی امکان پرداخت آنلاین را برای وب سایت خود فراهم آورند . همچنین کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط سامانه الکترونیکی پی استار با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که پی استار تضمین کننده پرداخت شماست.