۱۰ نکته اسرار آمیز در سرمایه گذاری ارز های دیجیتال

اگر به‌تازگی وارد بازار ارز دیجیتال شده‌اید و یا این که صرفاً تصمیم گرفته‌اید این بازار را به‌عنوان یک هدف جدید برای کسب درآمد انتخاب کنید، باید بگوییم که در طول یک سال اخیر فراز و نشیب‌های زیادی دراین‌خصوص مشاهده شده است و البته که عده زیادی در این بازار بزرگ و گاهاً ترسناک ثروتمند شده و اگر بخواهیم با شما رو و راست باشیم عده‌ای نیز تمامی دارایشان را ازدست‌داده‌اند و البته که این ایراد بازارهای ارز دیجیتال نیست.

بلکه ناآگاهی یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که گریبان افراد تازه‌کار را می‌گیرد.

سفارش رمز ارز معتبر

باتوجه‌به پیشرفت تکنولوژی بخصوص در کشور ما، سایت‌ها و مافیاهای فروش زیادی نیز هستند که صرفاً برای آن ها مهم است سودی به جیب زده و سرمایه شما را از دستتان بگیرند.

نخست این که در مورد کشور مبدأ خود و سیاست‌گذاری‌های دولت در مورد ارزهای دیجیتال بیشتر بخوانید. به طور مثال اگر وارد سایتی داخلی می‌شوید که ارز دیجیتال می‌فروشد و تصمیمتان برای خرید قطعی است، بخش حریم شخصی، خط‌مشی و همین‌طور قوانین را به‌دقت مطالعه کرده و سپس، تأیید قوانین را انتخاب کنید.

ارزهای دیجیتال چند سالی است که جایگزین واحدهای پولی معمول، مانند یورو، دلار و حتی تومان در دنیا شده‌اند.

شما این ارزها را خریداری می‌کنید و درصورتی‌که سهام آن در دنیا با رشد مواجه بود، به سود می‌رسید. همین ارز نمونه‌های ایرانی نیز دارد.

بررسی عرضه ارزهای دیجیتال

قطعاً می‌دانید که بیت‌کوین یکی از مشهورترین و جز اولین‌ها در این بازار است. برای استخراج آن شما پردازنده خود را در اختیار یک سری تبادلات اطلاعاتی قرار می‌دهید و سپس در ازای آن به شما بیت‌کوین اهدا خواهد شد، البته که این میزان و بهره مصرفی می‌تواند بالا باشد و حتی نیاز به سیستم‌های فوق‌العاده قوی دارد.

عده‌ای نیز ترجیح می‌دهند درگیر مسئله ماین نشوند و صرفاً ارزهای دیجیتال را خریداری کرده و پس از این که ارزش آن ها در بازارهای معاملات بیشتر شود، با سود بالاتر این ارزها را به فروش برسانند.

خرید سهم‌های کم و ارزان‌قیمت و البته با سود مناسب یکی از استراتژی‌هایی است که افراد حرفه‌ای استفاده می‌کنند، اگر به‌تازگی درگیر این روش کسب درآمد شده‌اید می‌تواند روش جالبی باشد.

بسیار آسان در یک سایت خرید ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت می‌توانید هر واحدی را که دوست دارید بخرید، البته باید از تجربه استفاده کنید.

تراکنش‌های ارز دیجیتال در ایران

شیوه سوددهی دیگری که شاید برای شما که به‌تازگی می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنید کمی کسل‌کننده و خسته‌کننده باشد. به‌هرحال می‌توانید آن را هم انجام دهید و سپس فراموشش کنید، حداقل برای چند سال.

سرمایه‌گذاری هولد یا به‌اصطلاح بلندمدت در واقع خرید یک ارز دیجیتال، مقدار و واحدی از آن و نگه‌داشتن برای مدت‌زمان بیش از یک سال می‌باشد.

در طول یک سال می‌توان نوسانات زیادی را مشاهده کرد، قیمت‌ها بالا و پایین می‌روند، جنگ، مشکلات اقتصادی، بیماری‌ها قطعاً روی قیمت تمام واحدهای ارزی تأثیر خواهند گذاشت. اما خب؛ سوددهی در نهایت می‌تواند جذاب‌ترین اتفاق برای شما باشد. اما صرفاً این روش نمی‌تواند پر از سود و نفع باشد.

درگاه پرداخت ارز دیجیتال | اهمیت استفاده از ارزرمز در کسب و کار خود
مشاهده

ممکن است حتی پس از گذشت چندین سال نیز سودی را که می‌خواهید به دست نیاورید.

نصیحت نخستی که برای شما داریم: به‌اندازه بودجه‌ای که دارید خرید نکنید، همیشه برای خودتان دامنه و نقطه آسایش تعیین کنید و به طور ناگهانی و احساسی تصمیم نگیرید.

انسان‌های زیادی هستند که به واریز و تزریق تمامی سرمایه خود به بازار ارزهای دیجیتال دچار ورشکستگی‌های بزرگ و گاه غیرقابل‌جبران شده‌اند.

تحقیق در خصوص خرید ارز دیجیتال

در مورد تمامی ارزهای دیجیتال در دنیای اینترنت مطالب زیادی وجود دارد. مثلاً اگر یک ارز دیجیتال چند ماهی است که بر سرزبان‌ها افتاده است، ممکن است گذشته خوبی نداشته باشد، یا این که توسط یک منبع مالی معتبر عرضه نشده و پشتیبانی خوبی نداشته باشد.

درست مانند یک محصول فیزیکی که توسط شما خریداری می‌شود اما چون نمایندگی مناسبی در کشورتان و یا دنیا ندارد، پس از مدتی دچار مشکل شده و شما را درگیر یک دردسر و چالش می‌کند.

بلاکچین چیست؟

هرکدام از رمزارزها در دنیای بلاک‌چین، همان دنیای عجیب و رمزگذاری شده که پوسته‌ای جذاب و هسته‌ای ترسناک دارد، مشکلی را حل می‌کنند. برنامه‌نویسان و مبتکران آنها را برای حل یک مرحله طراحی کرده‌اند، این که ارز دیجیتال شما در دنیا به چه دلیل استفاده می‌شود می‌تواند روی قیمت آن تأثیر بسزایی داشته باشد.

کیف پول ارز دیجیتال شما نیز باید معتبر و قابل‌استفاده در هر شرایطی باشد.

نمی‌توانید در این مورد ریسک کنید. همان‌طور که می‌دانید کشور ما درگیر تحریم‌های مالی بسیاری است، اما این تأثیرات روی رمزارزها کم تر دیده می‌شود.

5 1 300x228 - ۱۰ نکته اسرار آمیز در سرمایه گذاری ارز های دیجیتال

پرداخت با ارزهای دیجیتال در دنیای وب

حالا در دنیا پرداخت‌های دیجیتال برای سفارش خرید، استفاده از حساب‌های کاربری و همین‌طور اشتراک‌ها و صدالبته بسته‌های فیزیکی توسط رمزارزها و ارزهای دیجیتال انجام می‌شود.

زیرا تراکنش بانکی در کار نبوده و شما نیازی به درگاه‌های پرداخت ندارید. طرف مقابل و معامله شما می‌تواند آن را به‌حساب ارزی‌تان وارد کند.

عموماً درگاه‌های دریافت و پرداخت ارزهای دیجیتال دچار اختلال نمی‌شوند. ارتباطی به تحریم کشورها ندارند، حریم خصوصی مشتری و دریافت‌کننده نیز امن می‌ماند و کسب‌وکار شما به‌هیچ‌عنوان درگیر خطر نمی‌شود.

ریسک‌های عقلانی و هوشمندانه در دنیای ارزهای دیجیتال

ریسک‌کردن همیشه هم بد نیست، اما پل‌های پشت سرخود را خراب نکنید. اگر می‌خواهید یک ارز دیجیتال را خریداری کنید، به سراغ گزینه‌های ناشناخته نروید.

یک معامله‌گر حرفه‌ای به‌هیچ‌عنوان گول اعداد و ارقام و نمودارهای گاهاً غیرواقعی فروشنده‌ها و سایت‌های مرجع فروش را نمی‌خورد. چون آنها می‌توانند صرفاً این اطلاعات را برای سردرگم شدن شما طراحی و نمایش دهند.

برعکس باید به دنبال ریسک‌های معتبر و دقیق باشید. بازارهای صعودی همیشه این روند را طی نمی‌کنند. اگر این‌طور بود هرکسی که از راه می‌رسید در یک بازار موفق ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کرد، نتیجه می‌گرفت و تبدیل به ثروتمندترین فرد دنیا می‌شد.

بیت‌ کوین در ایران
مشاهده

درصورتی‌که سودی به دست آورده‌اید، سرمایه‌گذاری‌هایی در حوزه‌های دیگر انجام دهید. به طور مثال خرید ارزهای دولتی و همین‌طور بین‌المللی، طلا و همین‌طور خرید سرمایه مسکن و خودرو می‌تواند عقلانی باشد.

همه چیز خود را به دنیای مجازی نسپارید. می‌تواند بدترین خبر برای شما این باشد که روزی دسترسی به این سرویس‌ها ممکن است قطع شود و یا برای مدتی مختل گردد.

همچنین می توانید بخوانید: کیف پول یا والت دیجیتال چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

کلاه برداران در بازار ارز دیجیتال

به‌هرحال در هر بازاری که مردم حضور داشته باشند کلاه برداران زیادی فعالیت می‌کنند. از درگاه‌های جعلی، مطالب و وب‌سایت‌های تقلبی و همین‌طور ارزهای نامعتبر تا اسم‌هایی که شاید به گوشتان نخورده باشد اما انگار که مشتریان زیادی دارند.

نخست بدانید که همه چیز در دنیای اینترنت قابل‌کنترل و سفارشی‌سازی است.

حجم معاملات جهانی نیز می‌تواند تعیین‌کننده سود ارزهای دیجیتال باشند. مثلاً اگر ارز موردنظر شما در دنیا کم تر از ده میلیون دلار تبادل دارد بهتر است دچار شک و تردید شوید؛ البته که این عدد حدودی است.

بیت‌کوین، لایت‌کوین، ریپل و اتریوم نام‌های بزرگی هستند که عموماً سودزا بوده و بزرگ‌ترین عیبشان این است که عرضه کم و تقاضای زیادی دارند و به‌عنوان اصلی‌ترین و یونیک ترین هستند.

ارزهای دیجیتال بر پایه یک علم واحد که بلاک‌چین است رمزنگاری و پایه‌گذاری شده اند.

دلایل محبوبیت ارز دیجیتال در ایران

ما عموماً به دنبال یک راه در رو و یا روشی جهت کسب سود با آگاهی کم هستیم. ارزهای دیجیتال بدترین موقعیت برای کسانی هستند که در این مورد اطلاعات کافی ندارند. سودجویان نیز منتظر شما هستند تا جیبتان را خالی کنند. پس پیش از هر چیزی به‌خوبی و به صورت کافی مطالعه کنید.

سرعت بالا، شفافیت در پرداخت‌ها، محرمانه ماندن و همین‌طور نوین بودن، از جمله دلایلی است که باعث شده ارزهای دیجیتال در ایران به‌شدت محبوب شده و خریدوفروش آن ها نیز در یک‌روند و نمودار صعودی قرار گیرد.

6 300x231 - ۱۰ نکته اسرار آمیز در سرمایه گذاری ارز های دیجیتال

خرید و سفارش ارز دیجیتال در ایران

یک سفارش درست مانند صرافی‌های بورس در معرض نمایش قرار داده می‌شود. در انتها مشتریان می‌توانند خرید را انجام دهند

نمایندگی‌های معتبر زیادی هستند که با احراز هویت و به صورت دقیق و حساب شده به شما ارز دیجیتال می‌فروشند. نمودار سود و ضرر را در دسترستان قرار می‌دهند.

کیف پول خود را درست مانند یک پروفایل کاربری بسازید. حالا در هر نقطه از دنیا تنها با چند کلیک می‌توانید ارز دیجیتال خریداری کنید. و از آن برای تراکنش‌ها و پرداخت‌های معمول روزانه در سراسر جهان استفاده کنید.

تراکنش‌های ارز دیجیتال با یک امضای خاص انجام می‌شوند، پس نگران امنیت در این سیستم گسترده در دنیا نباشید. سفارش شما انجام می‌شود و حال اگر سوددهی مناسب داشته باشید، برایتان خوشحالیم و می‌توانید کسب درآمدتان را شروع کنید.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.