بعد از حدود ۳ سال کار تیمی و تلاش شبانه روزی و باتوجه به گشایش نسبی فضای قانونی و اجتماعی کسب و کارهای استارتاپی در سال های اخیر، تیم درگاه پرداخت پی استار تصمیم به رونمایی رسمی از محصول خود گرفت.

همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس، پرداخت یار پی استار اقدام به عرضه اولیه خدمات مالی خود نمود. این حضور با استقبال قابل توجه بازدید کنندگان مواجه شد. این رویداد از تاریخ ۱۴ الی ۱۶ تیر ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار گردید.  شعار این دوره از نمایشگاه اینوتکس شهر هوشمند، زندگی هوشمند بود.

از جمله نکات قابل توجه این رویداد میتوان به حضور پررنگ شتابدهنده ها، نمایندگان بانک، هلدینگ ها و … در کنار استقبال خوب شهروندان اشاره نمود.

از آنجایی که استفاده از فناوری های هوشمند مالی، یکی از ملزومات رسیدن به شهر هوشمند و زندگی هوشمند است، خدمات جامع درگاه پرداخت پی استار از همان ابتدا مورد توجه بازدیدکنندگان و استارت آپ های حاضر در نمایشگاه قرار گرفت. بازدید بالای ۱۰۰۰ نفر و ارائه بیش از ۵۰ پیشنهاد همکاری از استار آپ ها و شرکت های مختلف به مجموعه، حاکی از موفقیت پی استار در اولین حضور خود در یک رویداد رسمی می باشد.

امکانات متمایز کننده درگاه پرداخت پی استار

مدیر مارکتینگ مجموعه در گفتگو با خبرنگار راه پرداخت اذعان داشت پی استار دیرآمده اما با دست پر امده است. وی افزود درگاه پرداخت ما مشتریانمان را از سایر سرویس های پرداخت بی نیاز می‌کند. آنچه که پرداخت یار پی‌استار را از سایر درگاه‌های پرداخت متمایز می‌کند تنوع خدمات، کارمزد رقابتی، باشگاه مشتریان و شیوه‌های نوین تسویه حساب است.

تنوع خدمات

تنوع خدمات مجموعه به گونه‌ای است که کلیه نیاز‌های کاربران را پوشش می‌دهد. مدیران سایت‌ها و وبلاگ‌ها، فروشندگان کالا یا خدمات در شبکه‌های اجتماعی و … میتوانند از خدمات پرداخت یار پی استار استفاده کنند.

مدیران سایت‌ها و وبلاگ‌ها

تیم توسعه پرداخت یار پی استار خدمات پرداخت متنوعی را برای این دسته از کاربران پیش بینی کرده‌اند. مدیران سایت‌ها میتوانند با دریافت درگاه پرداخت و با استفاده از پلاگین‌ها و  نمونه کد‌ها به بانک متصل شوند. درگاه های پرداخت قابل ارائه شامل درگاه مستقیم ، غیر مستقیم و اختصاصی میشود. دکمه پرداخت امکان دیگریست که پی استار در اختیار نویسندگان وبلاگ‌ها قرار میدهد. با استفاده از دکمه پرداخت وبلاگ‌ها نیز امکان دریافت وجه از مشتریان خود را خواهند داشت. لازم به ذکر است که استفاده از این روش نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد.

فروشندگان کالا یا خدمات در شبکه های اجتماعی

استار لینک بستری است برای فروش آسان در شبکه‌های اجتماعی. با استفاده از استار لینک بدون نیاز به سایت یا وبلاگ میتوانید فروش خود را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. استار لینک خدمات انبار داری، حساب داری، گزارش گیری و دریافت وجه از مشتری را برای شما انجام میدهد.

برنامه نویسان و توسعه دهندگان

اتصال به درگاه بانک بدون استفاده از مرورگر توسط سرویس پرداخت موبایلی صورت میگیرد. سرویس پرداخت موبایلی یا (Mobile Payment Layout (MPL پرداخت وجه درون نرم‌افزار را تسهیل می‌کند.

جزو دسته‌های ذکر شده نبودید؟ برای شما هم برنامه داریم!

شاید نصب نرم افزارهای گوناگون برای انجام تراکنش های مالی برای شما خوشایند نباشد. شاید وقت یا حوصله رفتن تا پای عابر بانک را نداشته باشید.شاید محدودیت ها و کارمزد بالای شبکه شتاب شما را کلافه کرده باشد. در این صورت صفحه پرداخت شخصی پرداخت یار پی استار را به شما پیشنهاد میکنیم. تنها با ارسال یک لینک به دوستان و مشتریان خود میتوانید از آنها درخواست دریافت وجه نمایید. بدون نیاز به نرم افزار بدون کارمزد قابل توجه بدون سقف شبکه شتاب و بدون هیچ زحمت اضافه‌ای. حتی میتوانید مبلغ مورد‌نظر را تنظیم کرده و برای آنها بفرستید تا علاوه‌بر کاهش خطا، راحت‌تر تقاضای مبلغ مشخصی را نمایید.

سایر خدمات پی استار

پرداخت یار پی استار خدمات دیگری نظیر چک الکترونیکی، فروشگاه ساز شارژ، تسهیم و … را به شما ارائه می کند. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات هرکدام مراجعه کنید.

کارمزد رقابتی و باشگاه مشتریان پرداخت یار پی استار

به پاس قدردانی از مشتریان وفادار پی‌استار، طرح های متنوع و جذابی را برای شما در نظر گرفته ایم. کاربران پرداخت یار پی استار با توجه به امتیازات دریافتی به سه سطح یک تا سه ستاره تقسیم بندی میشوند. کارمزد دریافتی با توجه به سطح کاربری ۱، ۰٫۷ و یا ۰٫۵ درصد می‌باشند. در باشگاه مشتریان پرداخت یار پی استار با استفاده از قالب همکاری در فروش، پورسانتی به شما تعلق می گیرد.

شیوه های نوین تسویه حساب

شیوه های نوین تسویه حساب درگاه پرداخت پی استار شامل تسویه حساب منظم، خودکار، آنی و آنی امن PSP میباشد. هرکدام از این روش ها مزیت‌های خود را دارند. برای آشنایی بیشتر با این چهار روش به این صفحه مراجعه کنید.