باشگاه مشتریان پی استار؛ تراکنش‌های درگاه پرداخت خود را به امتیاز تبدیل کنید

باشگاه مشتریان پی استار، برای ایجاد ارتباط با افراد یا سازمان‌ها برای ارائه خدمات هرچه بهتر و به‌منظور ایجاد تعاملات منظم و مستقیم و هم‌افزایی بیشتر بین سازمان‌ها و گروه‌های مختلف اعضا تعریف شده است.

این باشگاه فرصتی برای ارائه خدمات مشتری‌مداری بیشتر به شما همراهان همیشگی و وفادار پی استار است.

تمامی اعضای خانواده بزرگ پی استار پس از ثبت‌نام به عضویت افتخاری باشگاه درمی‌آیند و می‌توانند از پیشنهادات ویژه، جوایز و تخفیف‌های شگفت‌انگیز آن بهره‌مند شوند.

هر چه بیشتر فعال باشید، از مزایای بیشتری برخوردار خواهید شد.

جشنواره باشگاه مشتریان پی استار

باشگاه مشتریان پی استار

برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان گرامی، پی استار جشنواره‌ای را برگزار کرده است. این جشنواره مزایای بی‌نظیری برای شما خواهد داشت.

شما با عضویت در باشگاه مشتریان پی استار به چند طریق می‌توانید از امتیازهای کسب شده خود استفاده نمایید:

۱- با اتصال درگاه پرداخت پی استار به وب‌سایت و اپلیکیشن خود یا استفاده از سرویس‌های لینک پرداخت، به‌ازای تراکنش‌های درگاه پرداخت خود امتیاز به دست می‌آورید و می‌توانید از مجموع امتیازات خود در باشگاه مشتریان پی استار (همچون کسر کارمزد) استفاده نمایید.

۲- در صورت داشتن نماد اعتماد الکترونیک و تعداد تراکنش بالا، به‌ازای امتیازهایی که به دست می‌آورید، مزایای خاصی برای شما در نظر گرفته شده است که برای اطلاع از این مزایا از طریق راه‌های ارتباطی با پی استار تماس بگیرید.

همچنین شما می‌توانید علاوه بر استفاده از خدمات پرداخت یار پی استار، از تخفیفات و خدمات سایر کسب‌وکارهایی که با پی استار همکاری دارند، استفاده نمایید.

اگر شما هم می‌خواهید از این مزایای ویژه بهره‌مند شوید، سریعاً در پی استار ثبت‌نام کرده و از سرویس‌های بی‌نظیر پی استار استفاده کنید.

اینشورتک، تهدید یا فرصت
مشاهده

شروع ثبت نام در پی استار

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.