از آنجایی که بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی به دنبال آن هستند پرداخت کاربرانشان به بهترین شکل ممکن انجام شود تا بتوانند یک تجربه خرید منحصر به فرد را برایشان خود را رقم بزنند، ما این امکان را برای مشتریان خود فراهم کردیم.

dedicated gateway

مزایای درگاه اختصاصی

این سرویس حالتی از درگاه پرداخت اینترنتی است که کاربران، در صفحه پرداخت نام و لوگوی شما را به عنوان پذیرنده مشاهده می‌کنند و دیگر نامی از پی استار در این میان وجود نخواهد داشت.

dedicated gateway 2

شرایط دریافت درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی

در حال حاضر همه کاربران می توانند از این سرویس استفاده کنند.

تعرفه‌های ارائه شده جهت استفاده از این خدمت، با توجه به سابقه استفاده شما از سرویس‌های پرداختی پی استار و همچنین تعداد تراکنش‌های‌شان دسته بندی شده‌اند. شرایط دریافت درگاه اختصاصی طبق جدول زیر است:

درگاه پرداخت اختصاصی

تعداد تراکنش پذیرنده در ماه تعرفه درگاه پرداخت اختصاصی
بالای ۶ هزار کارمزد ۱ درصد تا سقف ۴ هزار تومان
بین ۵۰۰ الی ۶ هزار کارمزد ۱.۵ درصد تا سقف ۴ هزار تومان
زیر ۵۰۰ کارمزد ۱.۵ درصد تا سقف ۴ هزار تومان + هزینه فعالسازی

نکات مهمی که پیش از دریافت درگاه اختصاصی باید به آن‌ها توجه کرد:

  1. حداقل 1 ماه از ثبت‌نام و فعال‌سازی سایت گذشته باشد.
  2. حداقل 20 تراکنش موفق در پی استار داشته باشد.

هزینه فعالسازی برای کاربران زیر ۵۰۰ تراکنش در ماه بسته به نوع درگاه اختصاصی انتخابی متفاوت می‌باشد . این هزینه برای شرکت پرداخت الکترونیک سامان دویست هزار تومان ، پرداخت الکترونیک سپهر دویست هزار تومان و شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (بدون امکان قرار گیری لوگو) صد هزار تومان می باشد.

لازم به ذکر است که مدت زمان فعالسازی درگاه اختصاصی بسته به نوع شرکت پرداخت ممکن است مختلف باشد . به طور معمول این زمان برای شرکت پرداخت الکترونیک سامان ۲ الی ۴ روز کاری، شرکت پرداخت الکترونیک سپهر (مبنا کارت) ۷ الی ۱۰ روز کاری و برای شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد ۱ روز کاری خواهد بود.

نحوه فعالسازی درگاه اختصاصی