تسهیم تراکنش ها

تسهیم بهترین روش برای مدیریت مالی کسب‌ و کارهای شراکتی است که به واسطه‌ی آن، درآمد حاصل از فروش، به طور ثابت یا متغیر میان شرکا تقسیم شده و به صورت جداگانه به حساب هر شخص واریز می‌‌شود.

تسهیم تجمیع تراکنش ها

در صورت داشتن درگاه پرداخت یاری و استفاده از سرویس تسهیم، می‌توانید مبالغ حاصل از تراکنش‌های روی درگاه پرداخت را به حساب‌های مختلف(حداکثر9 حساب) با نسبت‌های دلخواه و متفاوت تسویه کنید. این سرویس از طریق وب‌سرویس (API) و یا پنل کاربری قابل استفاده است.

عکس تسهیم
تسهیم به ازای هر تراکنش

درصورت داشتن درگاه پرداخت یاری یا درگاه مستقیم می توانید با استفاده از وب سرویس‌ ، به ازای هر تراکنش، ذینفعان آن تراکنش را مشخص کنید (حداکثر10 حساب) تا بعد از انجام تراکنش موفق از طریق درگاه پرداخت‌ اینترنتی، مبلغ حاصل از تراکنش بین شما و ذینفعان تقسیم شده و در سیکل پایا با حساب های اعلام شده واریز شود.

عکس تسهیم به ازای هر تراکنش

کیف پول پی استار

با استفاده از کیف پول پی استار می‌توانید وجوه دریافتی از مشتریان را در کیف پول‌ خود به راحتی مدیریت کنید و قبل از واریز پول به حساب خود، مبالغ را بین کیف پول یا حساب های بانکی شرکا یا مشتریانتان به صورت زمانبندی شده واریز نمایید.

تسویه روی کیف پول

با استفاده از این سرویس می‌توانید مبالغ موجود در کیف پول خود را مدیریت کنید و در زمان دلخواه موجودی کیف پول را با نسبت های متفاوت به کیف پول(بدون محدودیت مبلغ) یا به حساب‌های بانکی شرکا یا مشتریان خود واریز کنید. این سرویس از طریق وب سرویس و یا پنل کاربری قابل دسترس است.

عکس تسویه روی کیف پول
وب‌سرویس (API) اتصال کیف پول

در صورت استفاده از درگاه پرداخت مستقیم(psp)، با استفاده از وب سرویس‌ می‌توانید به ازای هر تراکنش، ذی‌نفعان آن تراکنش را مشخص کنید (حداکثر10 حساب) تا بعد از انجام تراکنش موفق از طریق درگاه پرداخت‌ اینترنتی مبلغ حاصل از تراکنش بین شما و ذی نفعان تقسیم شده و در سیکل پایا با حساب اعلام شده واریز شود.

عکس اتصال وبسرویس کیف پول
ثبت شریکان تجاری

شما میتوانید به صورت دستی از طریق پنل کاربری پی استار و یا از طریق وب سرویس شریکان تجاری خود را اضافه نمایید.

ارتباط در واتس آپ image/svg+xml
ارتباط در واتس آپ واتساپ
7 روز هفته ، از ساعت 8 الی 20 پاسخگوی شما هستیم
021-91300818 تلفن
support@paystar.ir ایمیل