نرم افزار حساب ها

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به آن و با مکانیزه شدن فرآیند های سازمانی وجود نرم افزارهای مدیریتی و حسابداری کاملا احساس می شود. در سال های اخیر اکثر کسب و کارها به سمت مکانیزه شدن رفته اند و دارای حداقل یک نرم افزار جهت پیشبرد امور حسابداری خود می باشند.با وجود چنین نرم افزارهایی در سازمان،وجود نیروی انسانی متخصص برای همگام سازی اتفاقات پیرامون با نرم افزارهای پیچیده جهت داشتن گزارشات مفید برای مدیران هر سازمان بسیار حیاتی می باشد.

مسئله کجاست؟

نیروی انسانی همواره دارای خطا بوده و علاوه بر این یکی از پر هزینه ترین ابعاد هر سازمان می باشد.یک نمونه از این موضوعات ثبت تراکنش های حساب های بانکی در نرم افزار توسط کارمندان بخش خزانه داری می باشد که همیشه در پایان دوره ی مشخص و بعضا بدلیل برخی اشتباهات نیروی انسانی باید مغایرت گیری با بانک انجام شود. اما برای بهبود این موضوع و کمک به حسابداران چه باید کرد؟

تصویر مسئله کجاست
راه حل چیست؟

راه حل این مورد با ماست. مهندسان و تحلیلگران ما سرویسی امن متصل به بانک را ارائه کردند تا بتوان به صورت کاملا خودکار تمامی تراکنش های بانکی را در قالب سندهای حسابداری در نرم افزار حسابداری و بدون کمترین خطا به صورت گروهی یا تکی ثبت کرد که نتیجه ی این امر از بین بردن خطای انسانی، کاهش هزینه ی نیروی انسانی، صرفه جویی در زمان و نهایتا نداشتن مغایرت سیستم حسابداری با بانک های شماست.

تصویر راه حل چیست

امکانات نرم افزار حساب ها

دریافت صورتحسابهای بانکی و پرداختی
ایجاد محصول با استفاده از کپی محصول مشابه
پیشنهاد فروش هوشمند بر پایه تحلیل فاکتورها
الگوی مشتریان برای تراکنش های بدون شناسه
صدور سند مطابق با صورتحساب به نرم افزارها
امکان تحلیل خرید مشتریان
به صفر رساندن مغایرت های بانکی
یکپارچه سازی با فروشگاه آنلاین
ایجاد فاکتورها برای دریافت مطالبات مالی
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml
ارتباط در واتس آپ واتساپ
MySupفروش MySupپشتیبانی MySupمدیریت MySup