همکاری تجاری

در پنل همکاری تجاری پی استار هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند با یک عضویت ساده وعقد قرارداد در جهت فروش و ارائه خدمات پی‌استار، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است

همکاری در ارائه درگاه پرداخت اینترنتی

اگر کسب و کارهای اینترنتی را می‌شناسید که امکان پرداخت اینترنتی را ارائه می دهند، و یا فروشگاهی درشبکه های اجتماعی دارند و به ‌دنبال تسهیل فرایند پرداخت هستند و پی استار مناسب آن‌هاست، با معرفی آن‌ها به پی استار ، به ازای هرتراکنش کارمزد دریافت کنید.

نحوه همکاری

هر شخص در پی استار یک کد معرف و لینک مخصوص به خود دارد وقتی شما پی استار را به دیگران معرفی میکنید و افراد هنگام ثبت نام کد معرف شما را در فیلد مخصوص وارد کنند و یا از طریق لینک شما وارد صفحه ثبت نام شوند، از آن پس شما به عنوان معرف این افراد در سامانه پی استار شناخته خواهید شد. درصورتیکه افرادی که معرف آن مستقیما شما باشید ، از طریق درگاه پی استار تراکنشی را دریافت کنند، طبق تعرفه مشخص شده، به شما سودی تعلق میگیرد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما فقط از تراکنش های افرادی که به طور مستقیم معرفی کرده اید پورسانت دریافت می کنید.

تصویر نحوه همکاری

برای اطلاع از تعرفه همکاری در فروش، می توانید با کارشناسان فروش پی استار ارتباط برقرار کنید

همکاران ویژه پی استار

تیم های فروش
مدیران وبسایت یا کانال های شبکه های اجتماعی
نمایندگان فروش و پشتیبانی دستگاه کارت‌خوان
شرکت های برنامه نویسی و توسعه دهندگان وب
Sales Support image/svg+xml
ارتباط در واتس آپ واتساپ