لینک پرداخت پی استار
جایگزین دستگاه پوز و شماره کارت بانکی

در پی استار فرقی نمیکنه شما دارای فروشگاه اینترنتی باشید یا کسب و کار سنتی شما می توانید به صورت آنلاین از طریق سرویس های متنوع لینک پرداخت اقدام به دریافت وجه از مشتریان , دوستان و آشنایان خود کنید. کاربران شما می‌توانند با باز کردن لینک در صفحه مرورگر و یا اسکن QRcode (پرداخت موبایلی)، لینک پرداخت ایجاد شده توسط شما را مشاهده و به صفحه پرداخت منتقل شوند.

صفحه پرداخت شخصی

برای پرهیز از ارسال اطلاعات بانکی خود جهت دریافت پول از دیگران , میتوانید در کوتاه ترین زمان , صفحه پرداخت شخصی خود را با سایرین در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا بارکد اختصاصی خود را در پیشخوان فروشگاه فیزیکیتان قرار دهید تا جایگزینی مناسب برای پایانه های فروشگاهی متعدد کسب و کارتان گردد.

عکس صفحه پرداخت شخصی
درخواست پول فردی و گروهی

سرویس درخواست پول پی استار راهکاری موثر و محترمانه برای دریافت بدهی هاست. با ارسال درخواست پول با مبلغ ثابت می توانید هزینه های مدنظرتان را ساده تر دریافت کنید برای دریافت مبالغ مختلف از افراد متعدد , مبلغ و مشخصات آن ها را در پی استار ثبت نمایید تا لینک پرداخت برایشان پیامک شود و یا لینک را در شبکه های اجتماعی برای آن ها ارسال کنید

عکس درخواست پول
فاکتور آنلاین

جایگزینی مناسب برای فاکتورهای کاغذی که میتوانید برای تجمیع یا تک‌تک محصولات وخدمات خود فاکتورآنلاین ایجاد کنید و برای دریافت وجه آن ها لینک پرداخت را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از طریق پی استار فروشتان را مدیریت کنید. همچنین میتوانید برای مدیریت و دریافت منظم پرداخت‌های دوره‌ای مانند حق اشتراک، شارژ ساختمان، کمک به خیریه، دریافت اقساط و... از فاکتورآنلاین زمان‌بندی شده استفاده کنید.

عکس فاکتور
بستر معاملات امن (ای‌چک)

در بستر امن ای‌چک مبلغ معامله از خریدار دریافت و نزد ای‌چک به امانت می ماند و تسویه با فروشنده پس از ارائه کالا یا خدمت و تایید خریدار انجام خواهد شد. ای‌چک برای خریدار هویت فروشنده و برای فروشنده، پرداخت مبلغ از سوی خریدار را تضمین می‌کند.

عکس درخواست پول

مناسب برای همه

آیکون ترمینال اختصاصی
کسب و کارهای کوچک و خانگی
ایکون فروش محصولات
فروش محصولات در شبکه های اجتماعی
آیکون دریافت وجه
دریافت وجوه از کارفرما توسط فریلنسرها
آیکون پرداخت شارژ ساختمان
پرداخت شارژ ساختمان
آیکون اشتراک کارمزد
پرداخت اقساط صندوق های خانوادگی
آیکون ایجاد کمپین
ایجاد کمپین جمع آوری پول جهت امور خیریه
آیکون پرداخت دنگ به دوستان
پرداخت دونگ به دوستان
آیکون پوز
جایگزینی مناسب برای دستگاه پوز
آیکون فاکتور آنلاین
ارسال فاکتور انلاین به مشتریان
Sales Support image/svg+xml
ارتباط در واتس آپ واتساپ