لینک پرداخت پی استار
جایگزین دستگاه پوز و شماره کارت بانکی

در پی استار فرقی نمیکنه  شما دارای فروشگاه اینترنتی باشید یا کسب و کار سنتی! شما می توانید بدون داشتن سایت و  با ثبت درگاه پرداخت یاری و بهره‌مندی از امکانات گسترده پی استار، اقدام به دریافت وجه تا سقف 50میلیون از مشتریان،دوستان و آشنایان خود کنید.

عکس پرداخت یاری
صفحه پرداخت شخصی

برای پرهیز از ارسال اطلاعات بانکی خود جهت دریافت پول از دیگران، میتوانید در کوتاه‌ترین زمان ، صفحه پرداخت شخصی خود را با سایرین در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا بارکد اختصاصی خود را در پیشخوان فروشگاه فیزیکیتان قرار دهید تا جایگزینی مناسب برای پایانه های فروشگاهی متعدد کسب و کارتان گردد.

اطلاعات بیشتر
عکس صفحه پرداخت شخصی
درخواست پول فردی و گروهی

سرویس درخواست پول پی استار راهکاری مؤثر و محترمانه برای دریافت بدهی‌‌هاست. با ارسال درخواست پول با مبلغ ثابت می‌‌توانید هزینه‌‌های مدنظرتان را ساده‌‌تر دریافت کنید. برای دریافت مبالغ مختلف از افراد متعدد، شماره همراه آن ها را در پی استار ثبت نمایید تا لینک پرداخت از سوی پی استار برایشان پیامک شود.

اطلاعات بیشتر
عکس درخواست پول
سبد محصول

برای تک‌تک محصولات یا خدمات خود سبد محصول بسازید و برای دریافت وجه آن ها، لینک پرداخت هر کدام را به صورت جداگانه در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از طریق پی استار فروشتان را مدیریت کنید.
همچنین می توان با استفاده از سرویس فاکتورآنلاین پی استار، محصولات خود را جهت صدور فاکتور برای مشتری گزینش کنید.
علاوه بر کالا فیزیکی میتوانید برای فروش محصولات مجازی، لینک دانلود ایجاد کنید تا پس از پرداخت وجه از سوی مشتری، لینک دانلود برای او نمایش داده شود.

اطلاعات بیشتر
عکس سبد محصول
فاکتور آنلاین

جایگزینی مناسب برای فاکتورهای کاغذی که میتوانید از طریق پیامک به مشتریانتان جهت پرداخت هزینه محصولات از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، ارسال کنید. همچنین میتوانید برای مدیریت و دریافت منظم پرداخت‌های دوره‌ای مانند حق اشتراک، شارژ ساختمان، کمک به خیریه، دریافت اقساط و... از فاکتورآنلاین زمان‌بندی شده استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر
عکس فاکتور
فرم پرداخت

آسان پرداخت پی استار، مخصوص سایت های غیر فروشگاهی که میتوانند فرم پرداخت را در وبسایت خود قرار داده تا مشتریان از طریق ان به درگاه پرداخت اینترنتی متصل شوند.

اطلاعات بیشتر
عکس فرم پرداخت

مناسب برای همه

آیکون ترمینال اختصاصی
کسب و کارهای کوچک و خانگی
ایکون فروش محصولات
فروش محصولات در شبکه های اجتماعی
آیکون دریافت وجه
دریافت وجوه از کارفرما توسط فریلنسرها
آیکون پرداخت شارژ ساختمان
پرداخت شارژ ساختمان
آیکون اشتراک کارمزد
پرداخت اقساط صندوق های خانوادگی
آیکون ایجاد کمپین
ایجاد کمپین جمع آوری پول جهت امور خیریه
آیکون پرداخت دنگ به دوستان
پرداخت دونگ به دوستان
آیکون پوز
جایگزینی مناسب برای دستگاه پوز
آیکون فاکتور آنلاین
ارسال فاکتور انلاین به مشتریان
ارتباط در واتس آپ image/svg+xml
ارتباط در واتس آپ واتساپ
7 روز هفته ، از ساعت 8 الی 20 پاسخگوی شما هستیم
021-91300818 تلفن
support@paystar.ir ایمیل