این باشگاه فرصتی است برای ارائه هرچه بیشتر خدمات مشتری مدارانه برای شما همراهان همیشگی و وفادار پی استار. همه اعضای خانواده بزرگ پی استار بعد از ثبت نام عضو افتخاری باشگاه هستند و می‌توانند از طرح های ویژه، جوایز و تخفیف‌های شگفت انگیز آن بهره مند شوند.نکته اینجاست که هرچه فعالتر باشید، از مزایای بیشتری هم برخوردار خواهید بود.

امتیاز بیشتر، مزایای بیشتر

برای هر فعالیت شما در پی استار امتیازی در نظر گرفته شده و همه این امتیازها در پنل کاربری شما قابل مشاهده است. سطح کاربری شما بر اساس این امتیازها به سه گروه یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره طبقه‌بندی می‌شود. در ابتدای کار و هنگام ثبت نام، شما کاربر یک ستاره هستید و با شروع فعالیت و کسب امتیاز به سطح دو ستاره و سه ستاره می‌رسید و از مزایای آن بهره مند خواهید شد. برای مثال کارمزد سطح 3‌ستاره تقریبا نصف سطح 1 ستاره است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه‌های شفاف پی استار به اینجا مراجعه کنید.

star-club

تراکنش بزنید، از دوستانتان دعوت کنید، امتیاز بگیرید

همه چیز شفاف و هوشمند است. از لحظه شروع فعالیتتان، به ازای هر 10 هزار تومان تراکنش یک امتیاز به شما تعلق می‌گیرد. علاوه بر این، اگر شخصی بواسطه شما به جمع پی استاری ها اضافه شود، 10 امتیاز ارزشمند دیگر جایزه می‌گیرید. البته این امتیاز جدای از پورسانت و هدیه‌ای است که در بخش کسب درآمد سایت به شما تعلق می‌گیرد. ( برای آشنایی با روش‌های جذاب کسب درآمد پی‌ استار به اینجا مراجعه کنید.)

فرمول کسب امتیاز بسیار ساده است:

هر 10 هزار تومان تراکنش : 1 امتیاز
دعوت از دوستان و پیوستن به پی‌استار: 10 امتیاز

این امتیازها علاوه بر تخفیف های شگفت انگیز، در جشنواره ها و سایر طرح های تشویقی پی استار قابل استفاده خواهند بود.باشگاه مشتریان پی‌استار خدمتی کم نظیر (و شاید بی نظیر در میان سایر پرداخت یاران) برای جلب رضایت حداکثری شما همراهان گرامی است تا قدردان اعتماد و حسن انتخاب شما باشیم و در یک جمله بگوییم، هم باشگاهی متشکریم!